GÜNCEL
Giriş Tarihi : 26-05-2015 21:31

Okuyucularımıza teşekkür ederiz.‏

''Mutluyuz, gururluyuz, 4 yaşındayız!... Sevgili okuyucularımız, dostlarımız!... Evet, 4 yaşındayız!... Gazetemiz ve sizlerin de gazetesi olan BİZİM GAZETE (www.mestanlihaber.com) tam olarak 4 yılını geride bıraktı.

Okuyucularımıza teşekkür ederiz.‏

‘’Sevgi ve Hoşgörü Kenti Mestanlı Haber Gazetesi 02Şubat 2011 da İnternet Gazetesi (Haber Portalı) Olarak Yayın Hayatına Geçtiğimiz O Günden Bu Yana;Dört yıllık yayın hayatını geride bırakmanın sevincini,coşkusunu ve heyecanını siz değerli okuyucularımızla paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

 

''Mutluyuz, gururluyuz, 4 yaşındayız!... Sevgili okuyucularımız, dostlarımız!... Evet, 4 yaşındayız!... Gazetemiz ve sizlerin de gazetesi olan 

Mestanlı Haber Gazetesi - Bulgaristan Türklerinin Sesi

 (www.mestanlihaber.com) tam olarak 4 yılını geride bıraktı.

Çok zor geçen dört yılın ardından baktığımızda on binlerce dost ve okuyucu kazandığımızın sevincini de yaşıyoruz. Gazetecilik zor bir meslek, bir de bu işi alnınızın teriyle,objektif ve dürüst olarak yapıyorsanız, işiniz daha da zor. Ama çok şükür diyoruz, hiç kimse arkamızdan konuşamaz, hakkımızda olumsuz bir kelime söyleyemez, adımızın herhangi bir şaibeye, şantaja, ranta bulaştığını iddia edemez. Ne candaş, ne yandaş, ne de besleme basın olduk!...Olmayacağız da!

Biz işimizi objektif, basın etiği içinde,halktan ve doğrudan taraf, dürüst yaptığımızı iddia ediyoruz ve bu konuda da her zaman alnımız ak, başımız dik olarak yolumuza devam edeceğiz.

Gazetemizle her zaman objektif habercilik kriterleri içinde okuyucumuza ulaşmaya çalıştık.Tek üstünde durduğumuz ve hassasiyet gösterdiğimiz taraf ''Herkesin İşiten Kulağı,Gören Gözü ve Hisseden Yüreği Olmak''.Okuyucularımıza her kesimden HABER paylaşmak,HABER sunmaktır. Her kesimden okuyucu kazandık. Belirli bir zümrenin, belirli bir cemaatin ya da yalnızca bir kesimin gazetesi olmadık. Birilerine sırtımızı dayayarak bu işi yürütmedik. Bizlerin arkasında sadece siz değerli okuyucularımız,dostlarımız ve toplumumuz var. 

Göstermiş olduğunuz ilgiye ve güvene, tüm yayın ailemiz adına teşekkür ediyorum.SEVGİ ve DOSTUKLA Saygilarimizla Güner Mert