Komik
Giriş Tarihi : 13-06-2015 11:14   Güncelleme : 13-06-2015 11:14

Bulgaristan’ın Türk Vekilleri Bursa’yı Uçarak Seyretti

Hak ve Özgürlükler Hareketi (HÖH/DPS) milletvekilleri, Fadıllı’da yamaç paraşütü yaparak Bursa’yı havadan izleme imkanı buldu. HÖH milletvekilleri ve Nilüfer’in kardeş şehri Ardino Belediyesi heyeti, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey ile bir günlüğüne makamını taşıdığı Fadıllı’da bir araya geldi. Kırcaali Milletvekili Saliha Emin, Eskicuma

Bulgaristan’ın Türk Vekilleri Bursa’yı Uçarak Seyretti

Hak ve Özgürlükler Hareketi (HÖH/DPS) milletvekilleri, Fadıllı’da yamaç paraşütü yaparak Bursa’yı havadan izleme imkanı buldu.

HÖH milletvekilleri ve Nilüfer’in kardeş şehri Ardino Belediyesi heyeti, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey ile bir günlüğüne makamını taşıdığı Fadıllı’da bir araya geldi. Kırcaali Milletvekili Saliha Emin, Eskicuma Milletvekili Ceyhan İbrahimov, Varna Milletvekili Ercan Sebahattin, HÖH Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Mustafa Ahmet, Ardino Belediye Başkanı Resmi Murat ve Balgöç Başkanı Yüksel Özkan Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey ile Fadıllı’da görüştü.

Başkan Bozbey, misafirlerini mahalle kahvesinde ağırlayarak, Fadıllı hakkında bilgi verdi.

Mahalle halkının da katıldığı sohbetin ardından Başkan Bozbey ve konuk heyet, Nilüfer Belediyesi bünyesinde 2009 yılından bu yana Fadıllı Mahallesi’nde hizmet veren Nilüfer Havacılık Tesisleri’ne gitti. Bulgaristan heyeti tesislere hayran kaldıklarını belirtti.

HÖH Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Mustafa Ahmet ve Eskicuma Milletvekili Ceyhan ibrahimov ise yamaç paraşütü tecrübesi yaşadı. Mustafa Ahmet ve Ceyhan İbrahimov Nilüfer Hava Sporları Birimi Sorumlusu Rasim Kuşçu’nun eşliğinde paraşüt ile Bursa semalarında uçtu. Bursa’yı havadan seyretmenin anlatılmaz bir duygu olduğunu belirten HÖH Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Mustafa Ahmet ve Eskicuma Milletvekili Ceyhan İbrahimov, Başkan Mustafa Bozbey’e teşekkür etti.

Kaynak: İHA