Komik
Giriş Tarihi : 02-05-2016 23:35   Güncelleme : 02-05-2016 23:35

Karadayı'dan Edirne Belediye Başkanı Gürkan'a teşekkür

Hak ve Özgürlükler Hareketi (HÖH) Genel Başkanı Mustafa Karadayı, HÖH'ün 9. Olağan Kongresi'ne katılan Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan'a teşekkür etti.

Karadayı'dan Edirne Belediye Başkanı Gürkan'a teşekkür

Hak ve Özgürlükler Hareketi (HÖH) Genel Başkanı Mustafa Karadayı, HÖH'ün 9. Olağan Kongresi'ne katılan Edirne Belediye Başkanı  Recep Gürkan'a teşekkür etti.

WEBIT Festivali'nin Akıllı Şehirler Zirvesi'ne katılmak için bir süre önce  Sofya'ya giden Edirne Belediye Başkanı  Recep Gürkan, HÖH 9. Olağan Kongresi'ne de katılarak, burada bir konuşma yapmıştı. Bunun üzerine HÖH Genel Başkanı Mustafa Karadayı, Başkan Gürkan'a mail atarak teşekkür etti. Karadayı, gönderdiği mailde şu ifadeler yer verdi: 

"24 Nisan 2016 tarihinde  Sofya'da düzenlenen Hak ve Özgürlükler Hareketi 9. Olağan Kongresi'ne teşrif etmenizden dolayı teşekkürlerimi sunuyor, bu önemli günde sizinle bir arada olmaktan duyduğum büyük onuru belirtmek istiyorum. Şahsım, HÖH üyeleri ve tüm  Bulgaristan Müslümanları adına en yüce selamlarımızı arz eder, başarılı çalışmalarınızın devamını dilerim."

AjansBg